Pally'Hi Classic Peak Logo Bluzka z krótkim rękawem Mężczyźni, bluek (2020)

Pally'Hi Classic Peak Logo Bluzka z krótkim rękawem Mężczyźni, bluek (2020)
Click image for Gallery
  • Kod produktu: GfivfaYsF9
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • zł545 zł206

Dostępne opcje

+
-

Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Wędruj na odległe szczyty górskie w tej uniwersalnej koszuli z krótkim rękawem Pally'Hi, lub zobacz góry z wygodnego kempingu. Łatwa w pielęgnacji koszulka Classic Peak Logo z naturalnego bambusa merynosowego jest doskonałym wyborem na podróże i przygody.

Bezzapachowy
Wyjątkowa zdolność wełny merynosów do wchłaniania wilgoci i transportowania potu z dala od ciała sprawia, że bakterie nie mają czasu na wytworzenie nieprzyjemnego zapachu. Patrząc pod mikroskopem, powierzchnia włókien merynosa jest nierówna, co jeszcze bardziej utrudnia osiedlanie się bakterii.

Miękkie włókno premium
Wełna merynosów jest miękka. Ze względu na delikatne włókna i ich elastyczność nie rysuje się. Naturalna elastyczność utrzymuje produkty w formie nawet podczas uprawiania sportu. Po wypraniu ubrania są prawie bez zmarszczek, bez prasowania, podczas gdy bawełniana koszula po wyprasowaniu wygląda po prostu niechlujnie. Naturalna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV sprawia, że wełna merynosowa jest doskonałym materiałem na odzież outdoor.

Doskonała kontrola klimatu
Drobne włókna merynosów zatrzymują powietrze w tkaninie ze względu na ich karbowaną strukturę. Uwięzione powietrze zapewnia doskonałą izolację przed zimnem w ekstremalnych warunkach pogodowych. Włókno wełny kręconej transportuje pot i parę wodną z dala od ciała i do materiału. Stamtąd wilgoć może odparować i zapewnia efekt chłodzenia pomiędzy skórą a tkaniną. Efekt chłodzenia staje się tym silniejszy, im cieplejszy jest lub im bardziej się pocisz. Te dwie osobliwości wełny merynosów służą jako doskonały system klimatyzacji własnego ciała.

Odnawialne i łatwe do czyszczenia
W ciągu roku sierść owcy merynosa została całkowicie odnowiona, dzięki czemu włókno jako surowiec jest w 100% odnawialne. Olej jest skończonym surowcem, podobnie jak wykonane z niego włókna syntetyczne. Nasze ubrania merynosów można prać w pralce automatycznej do 30° przy użyciu zwykłego detergentu. Łatwość pielęgnacji i czyszczenia sprawia, że Pally'Hi jest idealna do nowoczesnego życia.

Dodatkowe informacje

  • Materiał z wełny merynosów i bambusa
  • 150 g, 17.5 mikronowa koszulka z podwójnej przędzy
  • Produkt posiada normalne wielkości
  • Prosty krój dający normalną swobodę ruchu
Instrukcja obsługi