Craghoppers NosiLife Spodnie Mężczyźni, black pepper (2020)

Craghoppers NosiLife Spodnie Mężczyźni, black pepper (2020)
Click image for Gallery
  • Kod produktu: 9F9tgPKe9z
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • zł554 zł189

Dostępne opcje

+
-

Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Jeśli oczekujesz niezrównanej wydajności od swojego sprzętu podróżnego zaprojektowanego dla gorącego klimatu, spodnie NosiLife zainspirują Cię. Jest on wyposażony w imponujące funkcje, takie jak skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV i biocyd odstraszający owady, i okazuje się niezwykle łatwy do czyszczenia w podróży. Bez wątpienia klasyka do bagażu.

NosiLife
Najlepsza linia odzieżowa z wbudowaną, niepalną siatką przeciw owadom. Ta technologia ochronna jest już wplatana w materiał podczas produkcji. Ta innowacyjna technologia jest unikalna w produkcji tekstyliów. Niezależne laboratoria badawcze przetestowały działanie ochronne przez cały okres użytkowania odzieży. Testy te pokazują również, że technologia Craghoppers NosiLife zapewnia do 90% ochrony przed ukąszeniami komarów i innych owadów, zapewniając dodatkową ochronę przed zagrażającymi życiu chorobami takimi jak malaria. Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem zawsze należy przeczytać etykietę i informacje o produkcie.

Solarshield
Zatwierdzony i przetestowany materiał, który chroni przed niebezpiecznymi promieniami UV i oferuje współczynnik ochrony przeciwsłonecznej do UPF50+. Po prostu ciesz się słońcem bez ryzyka. Gęstość dzianiny, użyte przędze i zastosowany kolor określają współczynnik ochrony przeciwsłonecznej. Ocena SolarShield jest doskonała. Zablokowane promieniowanie UVR wynosi 97,5%, a promieniowanie UV wynosi 2,5% lub mniej.

Kontrola wilgotności
Pomimo intensywnych przygód, ubrania te utrzymują chłód i świeżość z każdym ruchem, pozwalając skórze oddychać. Substancje te są opracowane w taki sposób, że skutecznie odprowadzają wilgoć z dala od skóry i szybko odparowują na dużej powierzchni.

Mycie i noszenie
Wiele ubrań Craghoppers ma szczególnie łatwe w pielęgnacji właściwości, takie jak szybkie wysychanie i odość na zagniecenia. Jest to możliwe dzięki konstrukcji tkaniny lub zastosowaniu odpowiedniego wykończenia i oferuje najlepszy komfort podczas podróży.

Dodatkowe informacje

  • Produkt posiada normalne wielkości Pokaż tabelę rozmiarów
  • Prosty krój dający normalną swobodę ruchu
  • Pokaż wszystkie modele z serii Craghoppers NosiLife