Compressport 3D Thermo UltraLight Koszula z krótkim rękawem, white

Compressport 3D Thermo UltraLight Koszula z krótkim rękawem, white
Click image for Gallery
  • Kod produktu: ZhpfWOjxl7
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • zł562 zł193

Dostępne opcje

+
-

Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Tak lekko, że prawie tego nie czujesz. Struktura tkaniny 3D koszuli 3D Thermo UltraLight Shirt reguluje zmiany temperatury i pomaga utrzymać stałą temperaturę ciała dla optymalnego działania. Tkanina 3D tworzy kanały wentylacyjne i poduszki powietrzne, które działają jako warstwa regulująca pomiędzy tkaniną a skórą.

Prądy powietrzne działają jak termoregulator pomiędzy skórą a temperaturą zewnętrzną. Temperatura powietrza jest dostosowywana do temperatury ciała zanim dotrze do skóry i pot szybko się odprowadza. Optymalna regulacja temperatury dla uzyskania maksymalnej wydajności.

Koszulka 3D Thermo UltraLight Shirt jest idealną bazą do ochrony przed zimnem i utrzymania suchej skóry. Pozwala to na rozwinięcie maksymalnego potencjału organizmu w warunkach zimna: Ciało potrzebuje mniej energii do regulacji swojej temperatury, energia ta może być następnie wykorzystana do uprawiania sportu.

Dzięki strukturze 3D i delikatnemu materiałowi koszula jest bardzo lekka i miękka. Ledwie zauważalne, że jest bardzo wygodny do noszenia. Bezszwowa i przytulna koszula oferuje maksymalny komfort i swobodę ruchów, bez tarcia i otarć.

Wpleciona bezpośrednio w tkaninę z tyłu, lekka strefa kompresji Spin Control zapewnia wyprostowaną postawę podczas treningu, a ramiona pozostają w prawidłowej pozycji.

Dodatkowe informacje

  • Nasz model nosi rozmiar M przy wysokości około 175 cm. Produkt posiada normalne wielkości
  • Obcisły, sportowy krój